Služby

MANIKÚRA

Naše služby

Klasická suchá manikúra

Kompletní péče o vaše nehty i nehtové okolí. Klasickou manikúru nabízím také v kombinaci s P-shinem, gel-lakem či natur-gelem. Manikúra je u těchto služeb zahrnuta v ceně.

Vaše nehty budou ještě krásnější s širokou nabídkou barevných laků.

Nehet se zkrátí a zapiluje, na nehty a jejich okolí se používá změkčovací přípravek. Poté se zatlačí nehtová kůžička, zatlačení potlačuje její rohovatění a nadměrný růst. Vyčistí se volný okraj nehtu.

Závěrečné použití nehtového oleje dodá nehtu výživu.

Rezervace 

Načítám...

Japonská manikúra P-shine

Tento způsob manikúry je vhodný pro lámající se a štěpící se nehty. Jde o zaleštění speciální pasty a pudru, který obsahuje jemné parafíny, včelí vosk, křemičitou hlinku, minerální látky, glycerin, panthenol, zinek, vitamíny A, E, H a provitamin B5. P-shine má vyhlazovací účinek, nehty jsou pružné, pevné a hydratované.

Výsledkem jsou lesklé nehty. Aby byla aplikace účinná, měla by se po 4 týdnech opakovat.Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat, aniž by se P-shine odstranil.

Rezervace 
Načítám...

 

Francouzské lakování

Speciální postup lakování nehtů. V dnešní době je velice oblíbený pro elegantní vzhled a praktické využití. Hodí se ke všemu, jak na sport, tak na slavnostní příležitosti. Naneseme podkladový lak, bílým lakem naneseme zbytek špičky nehtu a necháme zaschnout. Poté přetřeme vrchním lakem.

Rezervace 
Načítám...

Gel-lak

Velmi oblíbený speciální lak na přírodní, ale i gelové nehty, který se vytvrzuje v led lampě a vydrží až 3 týdny. Hodí se nejvíce pro zákaznice, které chtějí mít své přirozené krátké nehty.

Zpevnění přírodních nehtů gel-lakem je vhodné pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí „umělé nehty“, ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů gel-lakem.

Na přírodní nehet se nanesou dohromady čtyři tenké vrstvy gel-laku, které se nechají vytvrdit led lampou.

Značnou výhodou je, že gel – lak posiluje přírodní nehty a v případě potřeby je možné ho jednoduše odstranit i v domácích podmínkách jeho rozpuštěním. Výhodou gel laku je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností gelu. 

Rezervace 

Načítám...
  

Lehký zpevňující Gel bez pilování

Novinka ke zpevnění křehkých, lámavých a poničených nehtů pomocí pružného gelu vyrobené na bázi kaučukové pryskyřice.

Vhodné na zpevnění přírodních nehtů.

Vyrovnávají nerovnosti nehtového lůžka jako klasický gel.

Udržují nehty zdravé a silné, eliminuje se lámavost.

Soft gely jsou velmi elastické a flexibilní.

Nepilují se při odstraňování, proto nedochází k poškození nehtového lůžka.

Lze ho odstranit rozpuštěním i v domácích podmínlách bez jakéhokoliv poškození nehtu.

Nehet může mít přírodní vzhled nebo jej můžeme nalakovat barevným gel lakem.

Výsledný efekt je esteticky srovnatelný s gelovými nehty.

Rezervace 

Načítám...
 

 

Modeláž nehtů

Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které chtějí mít dlouhé nehty a nemohou jich dosáhnou přirozenou cestou, nebo pro příležitosti jako jsou plesy, svatby…

U této metody ovšem musíme počítat s tím, že nehet odrůstá a je potřeba docházet po 3-4 týdnech na doplnění, jinak by nehet odpadl. Používám  gelovou modeláž.

Gelová modeláž – nehty jsou šetrnější, pružnější a přirozenější. Na přírodní nehet nalepíme typ,  upravíme délku a tvar dle přání zákaznice a potáhneme gelem. Dáme vytvrdit do led lampy. Poté nehty nazdobíme dle přání. Doba trvání modeláže je 1,5 až 2 hod., záleží na náročnosti zdobení.

Zpevnění přírodního nehtu gelem

Tato metoda se provádí pouze gelem.

Vytváříme přímo na přírodní nehet, na který naneseme gel a necháme vytvrdit v led lampě. Provádíme na nehtech, které jsou stejně dlouhé.

Tento typ modeláže se musí také doplňovat, nehty se mohou jakkoliv zdobit.

Modeláž nehtů mohou využít zákaznice jakéhokoliv věku. Nezáleží na tom, jste-li mladá slečna nebo zralá dáma.

Vaše ruce si zaslouží odbornou péči, díky níž ve společnosti zazáříte a oslníte půvabnými gelovými nehty.

Vypadají přirozeně a skvěle dokáží podtrhnout vaši smyslnost nebo osobitou eleganci.

Doplnění gelových nehtů se zpravidla provádí po třech až čtyřech týdnech, avšak zajít k nám můžete, milé dámy, kdykoliv budete potřebovat.

Rezervace 

Načítám...
 

Parafínový zábal

Parafín je vosk obohacený o kolagen, vitamíny, bělící extrakt a aroma oleje. Parafínový zábal má pozitivní vliv na suchou a popraskanou kůži, pomáhá zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku, zpevní a ošetří nehty a jejich okolí. Prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh, otevírá póry a zjemňuje pokožku. Zvýšením prokrvení kůže lépe absorbuje výživné látky obsažené v parafínu. Pod vrstvou parafínového zábalu dochází k účinnému a dlouhodobému prohřátí (saunový efekt), prokrvení, výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.

Celá kúra pokožku vypíná, zpevňuje a zanechává pružnou, vyživenou a zbavenou odumřelých buněk. Nehty a jejich okolí jsou vyživené pro zdravý růst a zpevnění.

Aplikace parafínového zábalu:

  • ruce vydezinfikujeme
  • ruce ošetříme peelingem nebo krémem
  • ponoříme 2x do rozehřáté parafínové lázně
  • zabalíme do igelitu a navlékneme froté rukavičky
  • necháme působit cca 15 minut
  • ruce očistíme od parafínu
  • naneseme výživný krém, lehce vmasírujeme

Délka celé procedury je cca 30 minut.

Rezervace 

Načítám...