Služby

MANIKÚRA

Naše služby

Klasická suchá manikúra

Kompletní péče o vaše nehty i nehtové okolí. Klasickou manikúru nabízím také v kombinaci s P-shinem, gel-lakem. Manikúra je u těchto služeb zahrnuta v ceně.

Vaše nehty budou ještě krásnější s širokou nabídkou barevných laků.

Nehet se zkrátí a zapiluje, nehtovou kůžičku zbrousím, jde o velmi šetrné a bezpečné odstranění bez rizika zastřihnutí a poranění. Toto ošetření potlačuje její rohovatění a nadměrný růst. Vyčistí se volný okraj nehtu. Na závěr nanáším nehtový olej, který celý nehet vyživí.

Pravidelnou manikůrou docílíte krásných zdravých nehtů, bez záděr a roztřepených okrajů.

Rezervace 

Načítám...

Japonská manikúra P-shine

Tento způsob manikúry je vhodný pro lámající se a štěpící se nehty. Jde o zaleštění speciální pasty a pudru, který obsahuje jemné parafíny, včelí vosk, křemičitou hlinku, minerální látky, glycerin, panthenol, zinek, vitamíny A, E, H a provitamin B5. P-shine má vyhlazovací účinek, nehty jsou pružné, pevné a hydratované.

Výsledkem jsou lesklé nehty. Aby byla aplikace účinná, měla by se po 4 týdnech opakovat.Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat, aniž by se P-shine odstranil.

Rezervace 
Načítám...

 

Francouzské lakování

Speciální postup lakování nehtů na jakýkoliv podklad nehtu( gel-lak, laminace či modeláž). Stále oblíbený pro elegantní vzhled a praktické využití. Hodí se ke všemu, jak na sport, tak na slavnostní příležitosti. Na podkladový gel lak nebo modeláž namaluji lakem volný okraj nehtu. Také je módní použití i jiných barevných variant.

Gel lak – Shell lak

Zpevnění přírodních nehtů gel lakem – (také používaný název Shell lak) je vhodné pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí „umělé nehty“, ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů gel-lakem.

Přírodní nehet se nezbrušuje, pouze se nanesou dohromady čtyři tenké vrstvy speciálního laku, které se nechají vytvrdit led lampou. Nehet vypadá jako přírodní nalakovaný obyčejným lakem.

Značnou výhodou je, že gel lak (shell lak) posiluje přírodní nehty a v případě potřeby je možné ho jednoduše odstranit i v domácích podmínkách jeho rozpuštěním. Výhodou gel laku je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností gelu. Lak na nehtech vydrží cca 14 dnů, ale i déle, záleží na namáhání rukou. Služba zahrnuje také odstranění původního laku.

Rezervace 

Načítám...
  

Zpevnění přírodního nehtu gelem-laminace křehkých, lámavých a poničených nehtů pomocí pružného gelu vyrobené na bázi kaučukové pryskyřice.

Vhodné na zpevnění přírodních nehtů. Pružný gel se nanáší přímo na přírodní nehet. Nehet je zpevněný, neláme se a přirozeně dorůstá do délky.

Vyrovnávají nerovnosti nehtového lůžka

Udržují nehty zdravé a silné, eliminuje se lámavost, nepoškozují přírodní nehty.

Nehet může mít přírodní vzhled nebo jej můžeme nalakovat barevným gel lakem.

Výsledný efekt je esteticky srovnatelný s gelovými nehty. Zpevnění nehtů lehkým gelem mohou využít zákaznice jakéhokoliv věku. Nezáleží na tom, jste-li mladá slečna nebo zralá dáma. Služba zahrnuje také odstranění původního gelu.

Rezervace 

Načítám...
 

 Modeláž nehtů

Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které chtějí mít dlouhé nehty a nemohou jich dosáhnou přirozenou cestou, nebo pro příležitosti jako jsou plesy, svatby…nebo mají okousané nehty a chtějí se tohoto zlozvyku zbavit.

Modeláž provádím gelem pomocí šablonek nebo moderních želé tipů (tenké jako čočka) výsledkem je nehet požadované délky a tvaru, který je téměř k nerozeznání od přírodního nehtu, ale je pevný a pružný. U této metody ovšem musíme počítat s tím, že nehet odrůstá a je potřeba docházet po 3-4 týdnech na doplnění. Služba zahrnuje také odstranění původního laku.

Rezervace 

Načítám...
 

Parafínový zábal

Parafín je vosk obohacený o kolagen, vitamíny, bělící extrakt a aroma oleje. Parafínový zábal má pozitivní vliv na suchou a popraskanou kůži, pomáhá zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku, zpevní a ošetří nehty a jejich okolí. Prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh, otevírá póry a zjemňuje pokožku. Zvýšením prokrvení kůže lépe absorbuje výživné látky obsažené v parafínu. Pod vrstvou parafínového zábalu dochází k účinnému a dlouhodobému prohřátí (saunový efekt), prokrvení, výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.

Celá kúra pokožku vypíná, zpevňuje a zanechává pružnou, vyživenou a zbavenou odumřelých buněk. Nehty a jejich okolí jsou vyživené pro zdravý růst a zpevnění.

Zábal je také vhodné kombinovat s japonskou manikúrou P-shine.

Aplikace parafínového zábalu:

 • ruce vydezinfikujeme
 • ruce ošetříme peelingem nebo krémem
 • ponoříme 2x do rozehřáté parafínové lázně
 • zabalíme do igelitu a navlékneme froté rukavičky
 • necháme působit cca 15 minut
 • ruce očistíme od parafínu
 • naneseme výživný krém, lehce vmasírujeme

Délka celé procedury je cca 30 minut.

Rezervace 

Načítám...

Zpevnění a výživa nehtů

Ošetření slabých, lámajících nebo poškozených nehtů vhodné pro alergiky, ale také pro těhotné a kojící matky.

Tato speciální manikúra zahrnuje opracování nehtu a lůžka šetrným způsobem a aplikaci zpevňujícího materiálu na nehtovou ploténku. Gel je hypoalergenní, obohacen vitamíny a křemíkem. Vitamíny se během aplikace dostávají do nehtové ploténky a křemík účinně napomáhá zpevnění nehtu, vyplňuje mikrotrhliny v ploténce.

 • Výsledkem procedury je zpevněný nehet tónovaný do lehce broskvového odstínu. Nehet je hladký, lesklý a zpevněný, přirozeného vzhledu.
 • Pokud máte poškozené nehty nešetrnou manikúrou, nebo nehty oslabené, toto ošetření účinně napomáhá obnovení nehtové ploténky. Vydrží 3-4týdny, poté lze opakovat.
 • Vhodné též pro maminky, které byly zvyklé nosit gelovou modeláž nebo gel lak.
 • Taktéž pro všechny, kdo preferuje hypoalergenní produkty šetrné k našemu organismu a záleží jim na zdraví nehtů.

Rezervace 

  

Načítám...

Rekonstrukce zničeného nehtu

Ošetření poškozené nehtové ploténky plnícím materiálem na nehty s avokádovým a jojobovým olejem

– Proniká hluboko do nehtové ploténky, kterou hydratuje, vyživuje a zesiluje.

– Vytváří pevnou strukturu, která zadržuje oleje uvnitř nehtu díky ochrannému filmu.

– Avokádový olej hloubkově regeneruje, podporuje růst a zpevněné nehtové ploténky.

– Jojobový olej podporuje růst a zpevnění nehtů, chrání je před ultrafialovým zářením.

Produkt výrazně obnovuje strukturu přírodního nehtu a používá se tak dlouho, dokud je to potřeba.

Po první aplikaci je ideální udělat doplnění dle potřeby a stavu nehtu za cca 14 dnů, na celý nehet nebo jen odrosty.

Produkt se zasákne do hlubších vrstev nehtu a ihned nehet zpevní.

Materiál je na pohled nelesklý, není tedy po aplikaci nijak viditelný.

Po jeho použití je pak dále možné pokračovat vhodným systémem na úpravu nehtu jako je:

 • japonská úprava P-shine – zaleštění včelího vosku do nehtu a jeho následné vyleštění do vysokého lesku pudrem s obsahem přírodních lastur
 • Nanesení hypoalergenního gelu s vitamíny a křemíkem. Vitamíny se během aplikace dostávají do nehtové ploténky a křemík účinně napomáhá zpevnění nehtu, vyplňuje mikrotrhliny v ploténce. Výsledkem procedury je zpevněný nehet tónovaný do lehce broskvového odstínu. Nehet je hladký, lesklý a zpevněný, přirozeného vzhledu.

Rezervace   

Načítám...

Masáže & Terapie Brno

Apartmán u Roučů